TOPELT MAA JA KOSMILISTE KIIRGUSTE MÕJU LOODUSVÄLJADES

Topelt maakiirgused Maa koores on geopatogeenseid alasi, mis koormatud mitme maakiirgus mõjuga. Sellised mõju väljad asuvad erinevates maakoore pinna kihtide vahelises alas. Nende alade kiirgustes tekivad erinevate teine teisele peal või kõrvuti olevate väljade vahel mitme kiirguslik geopatoloogiline energia, mis liikudes maapinnast välja muundab selle koha välja veel negatiivsemaks inimestele ja muudele elavatele taimestiku gruppidele, loomadele jne... Kindlasti loodus on nii seatud et kellelegi selline energia kiirgus vorm on vastuvõetav ja loob sinna oma taimestiku koloonia (tihti eri liigilisi seene vorme/kuid mitte söödavad/ tihti madalad ja musta värvi jne... Tihti sellistes alades on maapind mustjas ja rohu kasvamine isegi puudub (rahvas kutsub vahel ka neid veel /maa neelu kohtadeks/. Sellistel aladel inimesel viibine kahekordselt ohtlik (seal maa pinnas maalõhe, seisevvesi ja jällegi teise kihina veel märgõhukoobas jne... Tihti neis alades on looduslik radioaktiivne foon ka kõrge. Õnneks kolme ja enam maa sisemuses leiduva kiirgusväljade olema solusid ei ole väga palju tulnud mul avastada. Kuid kõige sagedamini kooslus hartmanni võrgustiku ristumis ala ja mõne geopatogeense tsooni mõju koha väljas väga loomulik: Teame et hartmanni võrgustik on igal pool ja sinna lisaks mõni maa energia kiirgus muudavad selle koha topelt kiirguseks. Selliste kohtadel ka haigused ja muud negatiivsed energiamõjud alati suuremad. Elades,töötades ja eel kõige magades sellistes alades siis, keha väsimus, taimede hukk, loomade suremus jne on tõenäolisem ja kiiremini negatiivselt toimiv mõju. Sellistele aladele kodu, tööstuse, lauda jne... rajamine kindlasti mitte soovitav (kui rajame, siis hoolega jälgida ruumis kohti kus inimesel tuleb pikemat aega viibida, töötada või magada ei soovita).
Kõige vähem koormab meid selline seos nagu veesoon ja hartmani võrgustiku ristumise ( + mõjuga ala) mõju koos. Selle ala neutraliseerimine võimalik (ise elan sellises magamis toas). Selleks kasutatud kahte materjali, mille kaasabil toimub oma keha kaitsmine sellistest kiirgustest. Selleks on pandud voodi esimese kihina lamba nahad ja siis džuudi vaip selle peale ja siis tuleb madrats. Kuid kindlasti tuleb tihedamini puhastada lamba nahku ja laadida päikesega(sellest õpetus vee soontest vastaval lk).
Topelt kiirguslike maa energiate kaitseks, peame siis kasutama vastavaid looduslikke materjale, mille kaasabil saavutame vähemalt rahuldava tulemi ja saame selles koha väljas elada,töötada jne.. Kuid kindlasti on geopatogeenste topelt koormustega alad kus ikkagi inimene oma elu elada ei saa, tuleb äärmuslikel juhtudel isegi loobuda teatud kodudest ja ruumidest, Isegi kaitse materjalide mõju ei aita. Eriti ühel juhul kui maa magnetväljaline energia ja muud vivbratsioonilised näitajad on ikkagi väga madalad. Minu kogemuste juures tuleb mul aastas öelda 2-3 korda aastas seda!
Kui on võimalik siis kolime ära lemmikloomade majakesed. Kui seda mingil põhjusel teha ei saa, siis paneme kuudi põhja alla siinses olukorras lambanaha, džuudi vaiba (hooldus sama mis inimesel toas või muus ruumis).
Kindlasti peale maa kiirguste on veel muid topelt kiirguste mõjutajaid:
1. Elektrialajaamade, kõrgepingeliinid, kui nad jäävad ehitiste vahetuuse lähedusse ja liskas maakiirguste mõju maapinnast.
2. Radoonilise gaasi ja maa kiirguste mõju.
3. Keemiliste, tehniliste ja radioaktiivsete ehituslike materjalidest kiirgav ja maa kiirguste mõju ühe aegselt võivad kiirata sellist tugevay tervist lagnudavat energiat.