ERINEVATE PINNAKIHTIDE VAHELISES ALAS ASUVAD NIISKEÕHUKOOPAD, OMA NIISKEÕHU JA SEISVA VEE/ROISKUNUD VEE/ MÕJU VÄLJADEGA

 

MÄRJAÕHU KOOBASTE ENERGIA MÕJUD ÄRA TUNTAVAD KA LOODUSES

 

Maa-alune seisev vesi on pinnase geoloogilistesse lõhedesse ja tühimikesse (koobastesse) kogunenud ja seisma jäänud vesi. Põhiliselt tekivad sellised märgalaga tühimikud saviste, paeliste ja kruusaliste pinna vormide vahele. Sellised koopaid ja tühimikke nimetatakse märja õhu koobasteks/tühimikeks/. Tihti on nad täidetud veega kas täielikult või osaliselt. Aga, mis kõige olulisem, nendes koobastes seisab, ära vool puudub vesi ning niiske õhk aasta ringselt. Sealne vesi muutub hapniku puudumisel väga bakterite rikkaks. Elavad ja vohavad seal koobaste seinetel ja veepinnal erinevad vetikalised loomad jne. Selline vesi kas on happelise või leelise ph sisaldusega. Vesi seistes muutub ta roiskuvaks ja riknevaks veeks, hakkab eraldama hapukaid ja muid lõhnalisi gaaset.Koobaste, märgalade pinnase kihid sisldavad raua,väävli, vase ja muude elementide energiat. See muudab selle õhu ja vee veel ohtlikumaks inimese ja muule elavale, kiirates oma energiad ümbritsevale keskkonnale maapinnale. alt Niiskeõhu koopad erineva suurusega ja roiskundvee tase erinev.

Niiskeõhu koopad erineva suurusega ja roiskundvee tase erinevNiiskeõhu koobaste suurused maa pinna sisemuses on erinevad. Nende koobaste suurused algavad 1meetri -kuni 15meetri ja enam laiuseks. Nende süvised ja kujuvormid on erinevad.Mida suurem ja jõulisem on niiske tühimik-koobas seda ohtlikum (inimese kehale nii vaimse kui ka füüsiskehale). Kuid ohtlikumad ja suurema kahjustava mõjuga on suuremad niisked tühimikud,mille laius võib ulatuda 20m- ja enam suuruseks ja nende sügavus võibolla mitme meetri sügavune. Kuid kindlasti ei ole tihti kogu koobas täidetud roiskund veega vaid võib jääda teatud koopa ossa. Võivad olla piklikud ja kitsad ja mitte eriti suure sügavusega (60cm-1.0meetri paksusteks). Need on kindlasti kõige vähem ohtlikumad inimestele. Tavaliselt sellised moodustised asuvad turbalisetes pinna kihtides. Kindlasti sarnaseid niiskeid tühimikke leiab ka pae kihtide vahel(kus vesi on voolanud nende kihtide vahele ja edasi voolamine puudub. Kuid on looduses alasi kus seisva veemõju alad on mitme tasapinnalised ja võivad asetseda mitmed sellise märgala koopad teine teise peal ja sealt kiirgav energia on veel ohtlikum ja isegi inimese organismile surmavalt laastatav. Eriti seal alas kus isegi rohi tihti ei kasva, maa pind koosneb mustadest ja tumedatest laikudest, kus tavaliselt kasvavad niiskus seened jne. Tavaliselt ka selles kohaväljas niiskeõhu energiad annavd märku maapinnal, vesi sisab selles alas ja ei voola ära. Tihti lumi sulab sellistes väljades kevadel väga aeglaselt, sest maapind siseniiskuse tõttu on sügava, malt külmunud ja sulavesi ei voola sellistes kohaväljdes maa sisemusse jne..

KAHJUKS EESTIS ON SELLISEID NIISKE ÕHUKOOPA VÄLJU KÜLLALTKI PALJU. SEE MÕJU ALA VÕIB KOHATI HAARATA LINNA JAGUSI (mitte kogu aga tihti suuremas osas) JNE. Tihti seal kus olnud soised alad,vanad rabad jne.. Võib moodustada kõikidest maakiirgustest üle 1/3 kindlasti, pigem hakkab poole põhjusteni jõudma. Ohtlikkuse poolest on ta kõige suurema ja tervisele kõige rohkem kahjustva kiirgusega Meil nende mõjualade oskaal mitmeid kordi suurem kui näiteks Soomes- Aga vastupidiselt tektoonilisi murrangu lõhesi ja kuivaõhu koopaid leidub Soome maa sismuses rohkem kui meil. See on kindlasti seotud Soomes suured kivipinnad.

KINDLASTI TAHAN RÕHUTADA, ET LOODUSES EI OLE HALBU KOHAVÄLJU JA SEALT PIHKUVAID ERINEVAID KIIRGUSI. KUID ON ALASID KUS INIMESTE TEGEVUST EI TOHIKS TOIMUDA. NEED KOHAVÄLJAD JA SELLEGA KAASNEVAD KIIRGUSED ON ANTUD ELAMISEKS JA PIKEMAKS VIIBIMISEKS TEIESTELE ELAVATELE TEADVUSEGA OLENDITELE. NEMAD JA NENDE ENERGIA VÄLJAD VAJAVAD NEID SOBILIKKE ENERGIAMÕJUSI. SELLEK KIIRGUSEMÕJU VÄLJAS ELAVAD PALJUD ROHELISE TAIMESTIKU ESINDAJAD, ERINEVAD LOOMA JA LINNU ELUTSEMISE PAIGAD SELLISTES ALADES JA KINDLASTI TEATUD LIIKI KALAD , VÄHILISED JNE ELAVAD SUURE HEA MEELEGA SELLISTE KIIRGUSEGA MÕJU VÄLJADES.

Energiate kiirgamisel vesi aurustub ja paiskab koos maagaasidega ülespoole toksilisi ühendeid.Tihti ei kiirgu need niiskeõhumassid(välja arvatud kui ta jääb maapinna vahetusse lähedusse. Kuid maapind hingamisel saadab need nähtamatud inimsilmale kiirgused maapinnale ja muudvad sellega ülejäänud maapinna faunat...Sellistes alades looduses armastavad tiirelda sääsed ja muud niiskuse putukad. Ämblikud seavad sellistesse aladesse oma võrgustiku jne.. Niiskeõhust kiirgava energia otsene mõju ehitistele on väga kahjulik ehitusmaterjalile ja inimesele Esiteks tekitavad metallides kiire happeline roostetus ja siseruumides(keldrites ja põranada all,seintes erinevad hallituslikud seenbakterite vohamine. Kaevates pinna lähedalt eralduvad hapukad ,roiskund lõhnad jne.

 

Niiskeõhukoopast kiirgava energia sisaldab väga negatiivseid -(miinus)ioonseid molekule ja muid energeetilisi signaale sellest vee sisemusest. See nähtamatu kiirgus liigub lühiksema aja viibimisel keha energia välja ja sealt edasi füüsisesse. Lühi ajalisem viibimne on seotud sellega kui inimene viibib alla 3 tunni ruumis ja selles konkreetses mõju alas. Inimene muutub apatsemaks, uimasemaks ja väheneb info kätte saamine ja mõtlemises tekivad lüngad. Siis hakkab juba füüsis väsima, ja Ehitiste alla jäävad niiskeõhukoopa alad mõjutavad otseslt inimese energia välja ja füüsist. Kuid ohtlikum on kui see mõju ala jääb otseselt istumise alla,siis väsimus suureneb kiiresti ja unisus kiireneb. esimesed kiirgusemõjud panevad seisma meie kehavälja energiad ja uue puhta õhuvoolu ja sellega kaasneva energia voog ei pääse enam füüsisesse. See niiskuse energia haarab meid omamõju välja ja hakkab oma kiirgust edasi suunama füüsise poole... alt Seisvavee energia liigub inimese kehavälja ja sealt füüsisesse.

Miks siis selle kiirguse mõjuala mõjub laastavalt tervisele? Sest niiskeõhu koopast eralduv kiirgus tungib meie füüsisese naha mebmbraanide kaudu lihastesse. Lihastes teada olevalt voolab meil vedelik(põhiliselt vesi). Kuid see võõras energia hakkab takistama vedeliku vaba voolamist keha väljas ja hakkab takistama vedeliku liikumist nii lihaste kui organites. Tekivad sisemised vee takistused ja vesi jääb kehasse kinni jne... ja keha füüsis välja tekivad nähtamatud valu aistingud jne.... Kuid nüüd kui inimene juba pikemaks ajaks jääb üle 6- 12tunnini ja enam hakkavad haiguse ilmingud tekkima juba pidevamalt ja kurnab täielikult füüsikeha ja mõistuslik pool tuimestub. Eriti hakkab tunnetama inimene seda mõju oma kodus eriti magamistoas. Inimene voodis viibib kõige kauem liikumatuna ja sellepärast ka nende kiirguste mõju kõige ohtlikum. Inimkeha öösel kaitsetu ja kehaväljad kaitsevad kuid inimese füüsis on viidud puhke asendisse et saaksid kasvada uued rakud ja sealt edasi juba koed. Need kiirgused mõjutavad esmalt ka lihaskudede väljas vedeliku loomuliku liikumist, tekitavad sarnaseid kinnisi niiskeõhu ruume meie lihaste. Tekivad kohad, kus vedelik ei saa enam vabalt ja takistamatult liikuda. Kuid seisvavee õhumolekulid hakkavad muutma inimese raku sisemuses olevat vedeliku. Segab raku vedeliku kasulikke aineid selle kiirgusega mis tuleb maa sisemusest, mis kindlasti ei sisalda inimesele kasuliku energia infot. Nii hakkavad koed muunduma ja tekivad kroonilised haigused(me ei teagi sellepärast. Miks haigus meid ründab ja miks me ei allu ravi protseduuridele . Lisaks seisva vee mõju kiirgus mõjub laastavalt, tekitades meie kehas esmaselt takistused vedeliku vabale voolule lihaskudedes. Sealt edasi tekivad põletikulised kolded. alt Niiskeõhu koopa energiast põhjustatud erinevad füüsilise haigused.

Mis haigused siis sellest kiirgusest võivad siis inimesed saada. Tahan veel rõhutada, et haigused on eelkõige inimese psüühiliste negatiivsete mõtete ja lausumistega ja negatiivsete teo vormidega kõige pealt seotud! Füüsilised haigused tekivad siis kui inimene on juba oma mentaalse keha kaitse lõhkunud ja nüüd saavad lisa mõjudena olla juba looduslikud, tehnilised ja muud energia mõjud loodus väljadest. Sellepärast ma alati rõhutan, et need maa kiirgused(praegusest variandist seisvavee mõju kiirgusega seotud põhjused on lisa põhjuse andjad).Haigusteks võivad olla kõik keha vedelikuga seotud haigused, naha pinnalised ja naha aluselised haigused, vererõhu, südame, veresoonkonna kuni vähkkasvaja haigestumiseni. Reumaatilised ja vedeliku peetusega haigused. Sellised kohavälja kiirgused mõjutavad meie aju ja mõtte tegevust. Üldise kurnatuse tagajärjel inimeste vahelised sidemed võivad saada tugeva psüühilise hoobi (tihti juhtub see nende inimestega ainult sellistes kohaväljades). Inimese hakkavd süüdistam, võivad muutuda vägivaldseks. Hakkatakse tarvitama erinevaid alkohoolseid ja psühotroonseid ravimeid ohjeldamatult: teadmata miks nad seda teevad? ja kuidas nende tagajärjed on-- Tihti ka sellistes alades suitsiidi ja muude ootamatute negatiivsete sündmustega teod.