Mikrolaineahi hävitab kasulikud toitained, jättes alles tühjad kalorid

Mikrolained laastavad toidu väärtuse, hävitades kõik vitamiinid ja fütotoitained, mis ennetavad haigusi ning hoiavad tervist. On leitud, et mikrolained hävitavad näiteks brokolis 98% vähivastastest toitainetest. Selleks, et seda mõista, on oluline aru saada vitamiinide ning fütotoitainete olemusest. Need on õrnad molekulid, mis hävivad kergesti näiteks kuumusega – seetõttu on toored taimetoidud palju suurema toitainetesisaldusega kui kuumutatud toidud. Karotenoidid, antioksüdandid, vähivastase toimega diindolüülmetaan, mida sisaldab näiteks brokoli, ning antotsüaniidid on kõik ühendid, mida mikrolained väga kergesti kahjustavad.

Mikrolaineahi hävitab toidu rakutasemel. Mikrolaineahjus küpsetamine on kõige halvem meetod toitu valmistada, sest see kiirendab veemolekulide liikumist mis tahes toidu sees, mida valmistad, põhjustades sel moel kuumuse teket seestpoolt välja suunal. Sel moel lõhustatakse rakutasandil toidu molekulaarne koostis, sealhulgas ka vitamiinid ja fütotoitained. Mikrolaineahjust tulnud toit ei ole mitte ainult „surnud“ toit, vaid see on sõna otseses mõttes molekulaarsel tasandil laiali lammutatud ja alles on vaid tühjad kalorid, kiudained ning mineraalid. Vitamiinid ja fütotoitained on põhimõtteliselt täielikult hävinud.Igaüks, kes julgeb väita, et mikrolaineahjus valmistatud toit on tervislik, on lihtsalt täielik võhik toitumises. Kui mõne köögivilja puhul suurendab selle töötlemine mõningate toitainete omastatavust (aurutamine, kerge õlis kuumutamine), siis mikrolaineahi ainult kahjustab toitu.

Ära lase ennast toidu välimusest petta. Mikrolaineahjus toidu valmistamise kõige petlikum külg on see, et pealtnäha ei ole toidus tekkinud mingeid muutusi, kuid rakutasemel on toimunud justkui tuumasõda. Kui sul oleks võimalus näha mikrolaineahjust tulnud toitu läbi võimsa mikroskoobi, siis sa ei sööks seda enam kunagi, sest mõistaksid, millise toitainelise tühermaaga on tegu.. Mikrolaineahju pikaajaline kasutamine soodustab kroonilisest toitainete puudusest tulenevate haiguste teket – diabeeti, luustikuhaigusi, vähki, ajufunktsiooni langust, südame-veresoonkonna haigusi ning muid terviseprobleeme.
Kiirgusallikas. Lisaks toidu väärtuse hävitamisele on mikrolaineahi ka väga suur kiirguse allikas. Mikrolaineahju elektromagnetväli on seadmest 3 cm kaugusel 1000–200 mikroteslat (μT). Tervisekaitse seisukohalt on lubatud norm vaid 0,1 μT. Nende seadmete puhul algab tervishoiu seisukohalt ohutu piirkond alles ühe meetri kauguselt.Võimsad mikrolaineahjud, mis genereerivad töötamisel väga tugevat elektromagnetvälja, peaks hoidma inimestest vähemalt kaks meetrit eemal. Mikrolaineahi on arvatavalt võimsaim kodumasin ja võimsaim kiirgusallikas. Et aja jooksul ahjuukse tihend vananeb ja sellesse tekivad praod, siis suureneb kiirgusoht juba pärast mikrouuni paariaastast tööperioodi. Allikad: Natural News, Loodusajakiri.

ARMEERITUD RAUD

ARMATUUR VÕRGUSTIKU MÕJU INIMESELE JA ELEKTROONIKALE
Betooni sisemusse jääv raud armatuurvõrgustiku mõju elavale siin looduses on tunnetatav.Tänapäeval oleme ümbritsetud moodsate tehniliste vahenditega, mis saadavad pidevalt välja erinevaid elektromagnetilisi laineid ja kiirgusi.Televisiooni-, raadio- ja mobiilsidejaamad, turvaseadmed, mobiiltelefonid, kõrge- ja madalpinge elektriliinid, elektrijuhtmestik seintes, televiisorid, arvutid, röntgenseadmed, kopeerimismasinad, paljud meditsiinilised aparaadid, radioaktiivsete elementidega töötavad seadmed jms kiirgavad elektrilisi ja magnetilisi madal ja kõrgsageduslikke välju. Eeter on üleküllastunud elektromagnetilistest lainetest. Inimorganismil on tulnud kohaneda uut tüüpi koormusega. Elektromagnetlained läbivad hoonete seinu ,riietuse ja inimese keha, siis praktiliselt pole kaitset nende eest ja me olemekogu ööpäeva jooksul kiirguste mõju all. Eriti ohtlikud on armeeritud võrgustik, kus armatuuri ristumis ala on akupuntuur, mis loob oma väikese välja energia. Kui seda pinda läbivad ja mõjutavad meile kahjulikud elektromagnetilised lained... selle kiirgus võib mõjutada peale inimese tervise veel ka taimede,loomadel jne.. Väikeste koormuste korral jäävadmõjud tähelepanuta, kuid teatud läve ületamisel kaasnevad kahjulikud nähtused.Kiirgusvabas ruumis oleva inimese sattumisel elektromagnetilisse kiirgusvälja toimuvad muudatused ka ajuprotsessides. Betooni lagede, põrandate ja seinte sees olevad armatuur võrgustik soovitatavalt maandada vaskttrossi abil välja maapinda ehitisest 1,5m kaugusele ja juhtida maanduslatiga maapinda. Mitme korruselises majas tuuakse maandus trossid kokku ja maandatatkse ühise latiga. Üle 80m2 armatuuri pindala maandatakse vähemalt kahes küljest (kindlasti üks maandus ala soovitavalt põhja suunaline). Sellised maandused tehakse sõltumatult ei ühendata elektri maandus latiga.