ÕHUELEMENT MEIE INIMESE ELU KÕIGE LÄHEM JA VAJALIKUM ENERGIA LIIK MEIE ÜMBER JA SISEMUSES

Õhu element meid ümbritsevas maailmas omab erinevaid energeetilisi sagedusi ja seda sõna saab erinevalt käsitleda Sellest ajendades tahan selle märgise alla tuua erinevad teemad, mis seotud õhuelemendiga. Jagades siin teadmisi ja nippe kuidas õhu elemendiga seotud teemad meid ja meie ümbritsevat maailma mõjutavad. ÕHUELEMENTIDE LOETELU HULKA  Siinsel lehel tahan neid ja üleüldiselt õhuteemaga seotud teemasid siduda ühe nimetuse alla ja selleks on õhuelemnt.

Õhioonid määrvad meie ruumi olulise osaÕHU IOONIDE OLEMASOLU ÜMBRITSEVAS RUUMI KESKKONNAS    

Õhu ioonid ja nende mõju inimestele on alles uuritav uus teema,millele ei ole veel erilist tähelepanu pööratud, mis vajaks enesele selgeks tegemist. Tihti teatud tööstused toovad need näitajad välja ja viitavad et nende apartuur just soodustab nende energiate tsakaalustamist. Kas see on päris õige?.... On tihti vaieldav ja mitmeti mõistetav

Meie ruumide õhus peaks olema erinevate õhumolekulide oskaal teatud keskmise näitaja normatiivides. Nende vaheline osakaal oleks inimesele kõige parem kui näitajad oleks: -ioonseid õhumolekule 70% +ioonseid õhumolekule 30%.

 

 

TAIMEDE KAASABIL MEIE SAASTUNUD ÕHU PUHASTAMINE RUUMIST ON IME LIHTNE.

USAs NASAs on tehtud hulk katseid ruumiõhu puhastamiseks toalillede abil ja on tõestatud, et mõningad toalilled (rohtliilia, roniv filodendron, kuld-nõelköis ja gerbera) vähendavad õhus vingugaasi ja formaldehüüdi sisaldust, ja kindlasti annavad ruumi rohelist ja elavat energia välja. Üksainus täiskasvanud rohtliilia vähendab mürkainesisaldust õhus kuue tunniga poole võrra ja ööpäevas 85%.Kui näiteks kurgus kipitab, peaks elutoas kasvatama rohtliiliaid. Normaalsuurusega kodus piisab 3-5 rohtliiliast, et õhk püsiks puhas. Nad aitavad ka muude õhusaastajate (sigaretisuits, liiklustolm ja ahjudest tulev suits) vastu.Kuid nende asukoha määramine on väga tähtis.

 

 

 

 

SOOLALAMP

Efektiivne füüsiline ja vaimne energia laadijaSoolalambi kasutegur õhu energiate muutumise juures on väga efektiivne. Soolakristall-lambid tasakaalustavad põledes õhu ioonilist koostist. Ioniseerimine: õhk on elektriliselt laetud, st. ta koosneb kindlas vahekorras positiivselt (+) ja negatiivselt(-) laetud osakestest. Vastavalt oma elektrilisele laengule tähistatakse need osakesed kas plussioonide (+) või miinusioonidena(-). Hea tervise jaoks on oluline võimalikult tasakaalustatud ioonidesuhe. Meie ruumid on tihti laetud suuremas osas +-ioonidega kahjuks.

Selleks põhjuseks on põrandaküte, ventilatsiooni agregaatide süsteemide puhul, elektriküte , majade üle soojustamise(maja loomuliku hingamise puuduse tagajärjel), ruumis esemete üleküllus-kus õhk ei liigu jne...

 

 

 

 

ÕHKSOOJUSPUMBAD MEIE SÕBRAD JA VAENLASED

See teema on kahe tasandiline, ühest vastust ei saa. Kuid minu arvamus on kui võimalik siis oma koju põhielamisse ma seda agregaati ei

«Hooldamata õhksoojuspump rikub maja, kuid ennekõike mõjub halvasti inimese tervisele,» rääkis Kaila ajalehele Kauppalehti.

Elasime varem Jaapanis, kus maju köetaksegi pelgalt soojuspumpade abil. Meie elamises oli soojuspump, mida polnud hooldatud kümme aastat. Mu naisel tekkis selle tõttu astma,» rääkis Kaila.Kaila sõnul on ta veendunud, et soojuspumbad põhjustavad tulevikus majades suuri probleeme seoses niiskuse ja hallitusega.«Hallitusega võitlevaid majapidamisi on Soomes palju, soojuspumbad on aga uus nähtus. Kardan, et soojuspumbad käivitavad majades uue hallitust põhjustava mehhanismi,» ennustas ta.Professor tuletas meelde, et õhksoojuspumpa tuleb korrapäraselt hooldada. »Olen rääkinud sellest probleemist soojuspumpade müüjatega. Nende sõnul jätavad pooled ostjad oma soojuspumba hooldamata,» nentis ta.Soojuspumbatootjate ühenduse tegevjuhi Petri Koivula sõnul tuleks soojuspumpa puhastada koguni kord kuus, kui see on pidevas kasutuses. Panu Kaila soovitusse varustada kõik seadeldised vastava hoiatusega Koivula aga pooldavalt ei suhtu.«Sellisel juhul tuleks kõik elektrilised kodumasinad varustada hoiatusega, sest kõik nad vajavad regulaarselt puhastamist,» nentis ta. Kaila sõnul on eriti riskantne kasutada õhksoojuspumpa maja sisetemperatuuri jahutamiseks. «Soomes ei ole maju ehitatud sisetemperatuuri jahutamist silmas pidades. Majade soojustamiseks kasutatakse massiliselt mineraalvilla, mis on niiskusele väga vastuvõtlik. Pruugib vaid soojuspumba kondensvett mineraalvillale sattuda, kui see sinna aastateks hallitama jääb,» nentis ta.